תפריט
ראשי | מחלקת הנוער | בית הספר לכדורגל

בית הספר לכדורגל

 
האקדמיה לכדורגל של מכבי נתניה מלמדת יותר מכל על השינוי הגדול שחל במועדון מאז קיץ 2016, אז נרכש על ידי אייל סגל, ומהווה את גולת הכותרת במחלקת הנוער. בשנים האחרונות מגיעים מאות ילדים בימים שני ורביעי לבושים במדי מכבי נתניה לאימוני האקדמיה.
  
הקבוצות באקדמיה לכדורגל מחולקות על פי שנתוני גיל, מילדים בגיל הרך גיל 4, ועד ילדי כיתה ח'.
 
מאמני הליגה והאקדמיה נבחרים בקפידה והם נבחרו לאור היותם דמויות חינוכיות וזאת בשל הקו המנחה אותנו במועדון לפיו נושאי משמעת, סדר וחינוך קודמים לכל.
 
לאחרונה הצטרף למערכת זאביק זלצר, איש כדורגל וחינוך בעל ניסיון של שנים בעבודה עם ילדים ובני נוער, ולכן כל ילד שמגיע לאימון יודע שמלבד יסודות הכדורגל הוא מקבל גם ערכים. אמנם לא כל ילד שמתאמן יגדל להיות שחקן כדורגל מוביל אבל אנחנו, במחלקת הנוער, מצפים שכולם גדלו להיות בני אדם טובים.
 
מה שמייחד את תכנית העבודה במכבי נתניה היא שבראש ובראשונה אנחנו מנסים להטוות דרך, ולכוון לחינוך וערכים ובאמצעות הדרך הזאת ליצור שחקני כדורגל טובים יותר עם דרך לחיים הספורטיביים ולחיים בכלל.
  
אחת המטרות של בית הספר לכדורגל היא לייצר שחקנים לקבוצות המחלקה. הראייה העתידית היא להכשיר כמה שיותר שחקנים מקומיים לקבוצה הבוגרת שבמועדון, כדי שזו תתבסס בעתיד על שחקני בית ועל מנת ליצור תשתית של שחקנים מוכשרים לכל שאר קבוצות המחלקה בכל השנתונים. אנו, במועדון מאמינים כי שחקן שגדל במועדון יוצר זיקה ומחויבות כלפי המועדון בו גדל.
 
 
כמו כן הצטרפו מהאקדמיה לכדורגל של מכבי נתניה עשרות שחקנים לקבוצות הליגה השונות. למעשה הדרך לקבוצת הבוגרים של מכבי נתניה מתחילה באקדמיה לכדורגל.

אז איך נרשמים?
 
ההרשמה לבתי הספר לכדורגל של מכבי נתניה נעשית במשרדי מחלקת הנוער אשר ממוקמים במתקן האימונים המפואר של המועדון וממוקם ברחוב דניאל בנתניה. ההרשמה מתבצעת בימים ראשון עד חמישי בשעות 14:00-20:00, במשרדי המועדון. 
 
לפרטים נוספים ותיאום לגבי פגישות ורישום ניתן לפנות מראש למשרדי האקדמיה בטלפון: 09-8651336 שלוחה 1.
 
 

טבלת ליגת ג'פניקה

קבוצה מש' נקודות
7 הפועל תל אביב 2 3
8 מכבי חיפה 2 3
9 מ.ס אשדוד 2 3
10 הפועל באר שבע 2 2
11 בני סכנין 2 2
12 בני יהודה 2 1
13 מכבי נתניה 3 1
14 בית"ר ירושלים 2 0
לטבלה המלאה>
פרסומתפרסומת
חסות
חסות
חסות
חסות
חסות
חסות
חסות
חסות
powered by Art-Up
ווינר  מנהלת הליגה