בונים משהו חדש.ביחד.

לפני החגים

מכבי "קשרי תעופה" נתניה תארח היום (שני, 20:15, שופט: זיו אדלר) את מכבי פ"ת באצטדיון היהלום במסגרת מחזור -6 בליגת העל בכדורגל.

רגע לפני פגרת הנבחרת, מכבי "קשרי תעופה נתניה פוגשת את מכבי פ"ת למשחק ביתי, בקבוצה שואפים עידוד מהניצחון האחרון באשדוד ומקווים להמשכיות.

ערן לוי חוזר לסגל, והצוות המיקצועי יחליט האם להשתמש בו כבר היום או שרק במחזור הבא. במועדון מברכים את יוזמת הקהל, שרכש בעלות 7650 ש"ח כרטיסים לילדים שאין באפשרותם לקנות כרטיס , כנגד הקנס שהוטל על הקבוצה בבית הדין המשמעתי של ההתאחדות בכדורגל.

דראפיץ אמר במסיבת העיתונאים לקראת המשחק: "למרות הניצחון באשדוד יש לנו עוד במה להשתפר, עבדנו עם ודיאו השבוע. גם שנה שעברה לא הפסקנו לבדוק במה להשתפר. יש לנו הרבה צעירים שעובדים קשה שיכולים בכל רגע להתפוצץ במגרש ". ערן לוי הוסיף "פציעות זה חלק מהמשחק, מכבי נתניה זה הלב וזה הכל עבורי כבר 5 שנים, אני מקווה לחזור ביום שני ואם לא אז למשחק הבא, בלי החברים שלי אני לא יכול להצליח במגרש, שמחתי לראות שגם שאני לא איתם הם מנצחים".

להלן פתיחת שערים וקופות: אוהדים יקרים להלן שעות פתיחת הקופות למשחק מחר נגד מכבי פתח תקווה. קופה מספר 1 תפתח בשעה 17:15 ובה יהיה ניתן לרכוש כרטיסים. קופה מספר 3 תפתח בשעה 17:15 ובה יהיה ניתן לאסוף /לרכוש מינויים, והזמנות. מחירי כרטיסים: 50 שקלים – יציע עליון/תחתון לא מסומן 80 שקלים – יציע עליון הושבה. 120 שקלים – יציע הכסף העליון. 150 שקלים – יציע כסף תחתון.

אוהדים יקרים, מזכירים לכם כי היום (יום ב', 2.10) הוא היום האחרון לרכישת מינויים. נשמח לראותכם, בואו לדחוף את הקבוצה לניצחון.

Leave a Reply